Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Analistlerin 3 Gözde Metaverse Coin Listesi Belli Oldu

Paylaş

Kripto piyasaları, destek seviyelerini korumayı başarmasıyla son derece iyi bir performans sergiledi. Metaverse kripto oyunları ve projeleri düşüş ivmesi ile başa çıkmaya devam ediyor. Ancak birçoğu bu hafta önemli kazanımlar göstermeyi başardı. Aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce proje var. Analistlerin, Haziran 2022’de izlemek için en iyi üç Metaverse coin listesine NFXHaber olarak inceliyoruz.

Metaverse Coin: 1 Alien Worlds (TLM)

Alien Worlds (TLM) Nisan 2021’de piyasaya sürüldü. Son 30 günde 900 binin üzerinde kullanıcısıyla en popüler Metaverse kripto oyunlarından biridir. Ayrıca ham kullanıcı sayıları açısından diğer Metaverse oyunlarını önemli ölçüde geride bırakmıştır. Alien Worlds, WAX blok zinciri üzerine inşa edilmiştir ve BNB zinciriyle bütünleşir. Ayrıca oyun, TLM kripto para birimini NFT tabanlı madencilik yoluyla veya TLM tokenları 2-12 hafta boyunca BNB zincirinde stake ederek kullanan kullanıcılar etrafında dönüyor.

Metaverse Coin

Alien Worlds (TLM) şu anda 87 milyon dolar değerinde. Ayrıca oldukça düşük değerli bir proje ve Haziran 2022’de mutlaka izlenmesi gereken bir proje. Ayrıca, Alien Worlds sağlam bir topluluğa sahiptir. Hatta mevcut 24 saatlik ticaret ile pazar ticaret hacmi her zaman sağlıklıdır. Hacmi ise 66 milyon dolar. Alien Worlds için birincil fayda varlığı TLM’dir. Bu da kullanıcıların platformda ödüller kazanmalarına olanak tanır. Ve aynı zamanda yönetişim için kullanılmakta.

2- MyNeighborAlice (ALICE)

2022 Baharında piyasaya sürülen MyNeighborAlice (ALICE), Chromia blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Oldukça düşük bütçeli bir Metaverse kripto oyunudur. Oyun, sanal araziye sahip olan, yeni arkadaşlarla tanışan, imparatorluklarını inşa eden ve ödüller kazanabilen için sanal adalarından para kazanan oyuncuları içerir.

Oyun, popüler oyna-kazan modelini entegre ederek, kullanıcıları ekonomisine katılmaları için ALICE tokenları ödüllendiriyor. Bunun için yerel yardımcı program varlığı, birden fazla oyun içi aktivitede kullanılan ALICE’dir. MyNeighborAlice’i tanımlamanın bir yolu, iki oyunun benzer mekanikleri ve vizyonları olduğu için blok zincirinin Animal Crossing’idir. MyNeighborAlice hala geliştirme aşamasında. Ayrıca oyunun 2022 Baharında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bu da onu Haziran 2022’de mutlaka izlenmesi gereken bir oyun haline getiriyor. Proje şu anda lansmanından önce 87 milyon dolar değerinde. Son 24 saat içinde inanılmaz derecede yüksek 24 saatlik 170 milyon dolarlık işlem hacmine sahiptir.

Analistlerin İçin Favori Metaverse Coin Mines of Dalarnia (Dar)

Mines of Dalarnia (DAR) Kasım 2021’de piyasaya sürüldü. Yakın zamanda ana ağ sürümünü başlatan 2D blok zinciri tabanlı bir platform oyunudur. Mines of Dalarnia, oyunu oynayarak ödüller ve kripto para kazanmanın sürükleyici ve eğlenceli bir yolunu sunar.

My Neighbor Alice gibi Chromia blok zinciri üzerine inşa edilen Mines of Dalarnia (DAR), oynaması %100 ücretsiz olduğu ve kullanıcılar hemen ödül kazanmaya başlayabileceği için mutlaka göz atılması gereken bir oyun olarak görülmekte. Ayrıca oynamaya başlamak için kullanıcıların Chromia Vault’ta bir hesap oluşturması ve MoD evrenine anında erişmesi gerekir.

Mines of Dalarnia için birincil hizmet varlığı, Ethereum ve BNB zincirlerinde ERC-20 ve BEP-20 sürümlerini içeren DAR’dır. DAR, Metaverse’inde arazi satın almak, karakterleri ve ekipmanı yükseltmek ve ödüller almak için kullanılabilir.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...