Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Analistlere Göre Haziran’da En İyi 3 NFT Pazar Yeri

Paylaş

NFT’ler son yıllarda popülerlik kazanmaya devam ediyor. NFT Pazar’ı 2021’de 40 milyar dolarlık bir değere ulaştı. Ayrıca 2022’de büyümeye devam etti. Bu makale, Haziran 2022’de sektördeki en iyi 3 NFT platformunu NFXHaber olarak inceleyeceğiz. Hatta en iyi NFT pazarlarını derinlemesine keşfedeceğiz.

OpenSea NFT Marketplace

OpenSea, oyun öğeleri, dijital sanat ve bir blok zinciri tarafından desteklenen diğer sanal ürünler dahil olmak üzere kripto koleksiyonları için ilk ve en büyük eşler arası Pazar yeridir. Ayrıca şimdilik dünyanın en bilindik NFT pazar yeri olarak bilinmektedir. Hatta son 1 yıllık verilere bakıldığında hacimde Opense’yı geçebilen yoktur.

  • Desteklenen Block Zincirleri

Ethereum, Polygon, Klatyn ve Solana blok zincirleri için artık OpenSea’de çapraz blok zincir uyumluluğu mevcuttur. Polygon Chain için Kullanıcılar işlem ücreti ödemeden NFT’ler oluşturabilecek, satın alabilecek ve satabilecek.

Ek Veriler – 24 saatlik veriler, dapp’in akıllı sözleşmeleriyle etkileşime giren benzersiz cüzdan adreslerinin sayısını 37.530’da gösterir. dApp’in akıllı sözleşmelerine yapılan işlemler ise 84.249’da. Dapp’in akıllı sözleşmelerine gelen toplam değer miktarı 28.018.593,74 $ (23.540.25 ETH) olup, şu anda Pazaryeri bugün listemizin en üstünde yer almaktadır.

X2Y2

X2Y2, Şubat 2022’de piyasaya sürülen yeni bir merkezi olmayan NFT borsasıdır. Toplu listeler, nadirlik takibi ve gerçek zamanlı bildirimler ile X2Y2, OpenSea (en büyük NFT Pazarı) ile rekabet eder. Böylece piyasanın en büyüğü ile ile rekabet etme hedefinde olan X2Y2, giderek büyümeyi hedeflemekte.

  • Desteklenen Block Zincirleri

Yalnızca Ethereum (ETH) ana ağ NFT’leri, X2Y2’nin NFT Pazar Yeri ile uyumludur.

Ek Veriler – Ayrıca 24 saatlik verilere göre, dApp’in akıllı sözleşmeleriyle ilgilenen farklı cüzdan adreslerinin sayısı 1.485’tir. DApp’in akıllı sözleşmelerine 2.930 işlem yapılırken.

Magic Eden

Magic Eden, Solana blok zinciri tabanlı merkezi olmayan bir uygulamadır (dApp). Blockchain, kullanıcıların NFT’ler oluşturmasına ve yönetmesine olanak tanır. Hatta NFT’ler, dijital koleksiyonlar, oyun varlıkları ve daha fazlası gibi çeşitli şeyler için kullanılabilir.

  • Desteklenen Blok Zincirleri

Magic Eden NFT pazarıyla yalnızca Solana (SOL) tabanlı NFT’ler uyumludur. 

Ek Veriler –  24 saatlik verilere göre, dApp’in akıllı sözleşmeleriyle ilgilenen ayrı cüzdan adreslerinin sayısı 32.019’dur. Ayrıca DApp’in akıllı sözleşmeleri 358.903 işleme tabi tutuldu. Son 24 saat içinde Magic Eden’deki En İyi Koleksiyonlardan bazıları arasında Suteki, DeGods, Okay Bears, Ready Reindeers ve FatCats Capital yer alıyor.

Benzer Yazılar

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...

Milady Maker NFT Projesindeki İstismar Krizi: NFT Taban Fiyatında Şok Düşüş

Milady Maker adlı bir NFT projesi, Ethereum ekosisteminde yaşanan...

Animoca Brands, Mocaverse Web3 Projesi İçin 20 Milyon Dolarlık Yatırım Turunu Tamamladı

Animoca Brands, 11 Eylül tarihinde Mocaverse platformunun gelişimini hızlandırmak...

Blur, Opensea’yi Geride Bırakarak NFT Dünyasında Yeni Bir Lider Haline Geliyor

Opensea, NFT dünyasında artık en büyük oyuncu değil mi?...

Cristiano Ronaldo’nun NFT’ler Hakkında Yalan Makinesi Testi: Futbolun Yıldızı Gelecekteki Koleksiyonlarından Bahsetti

Futbol efsanesi Cristiano Ronaldo, futbol hakkında çeşitli soruların yanıtını...