Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Analistlere Göre Haziran Ayında Ucuz Kalmış 3 Metaverse Coin

Paylaş

Bitcoin ve Ethereum destek tutmak için mücadele etmeye devam etmekte. Kripto para piyasaları bugün hafif düşüş ivmesi gösteriyor. Metaverse coinler, çoğu proje düştüğü için bugün mücadeleye devam ediyor. Mevcut ayı piyasası, bir sonraki boğa koşusu sırasında önemli fiyat artışı görebilecek düşük piyasa değerli kriptoları biriktirmek için mükemmel bir fırsat yaratmakta. Analistler, Haziran’da 5 milyon doların altında piyasa değeri olan ilk üç Metaverse coin listesini açıkladı.

Metaverse Coin Listesi

  • 3- Blockchain Monster Hunt (BCMC) – 4.2 Milyon Dolar

Blockchain Monster Hunt (BCMC) Ekim 2021’de piyasaya sürüldü. Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir Pokemon’dan ilham alan Metaverse coin ve oyunudur. Ayrıca BNB ve Polygon zinciriyle bütünleşir. Hatta birden fazla zincirde doğan, yakalanan ve takas edilebilen zincirler arası NFT canavarları içerir.

Oyun, popüler Pokemon GO uygulamasına benzer bir oyun tarzına sahip klasik bir NFT canavar avcısıdır. Blockchain Monster Hunt’ın ana ağ sürümü zaten yayında. Genel olarak canavar avcıları ve Pokemon hayranıysanız kontrol edilmesi tavsiye edilmektedir. Mevcut piyasa değeri 4,29 milyon dolar olan Monster Hunt, oldukça düşük değerdedir. Ayrıca analistlere göre yakın gelecekte önemli bir fiyat artışı gösterebilmekte.

Blockchain Monster Hunt, popüler kazan-kazan modelini ekosistemine entegre ederek BCMHunter’ın aradığı tüm oyun etkinliklerini kolaylaştırıyor. BCMC, ödüller için kullanılan ve kullanıcıların platformla etkileşime girmesini sağlayan platformdaki yerel çok zincirli coindir.

  • 2- ZooKeeper (ZOO) – 4,4 Milyon Dolar

ZooKeeper (ZOO), Nisan 2021’de çıktı. ZooKeeper oyunlaştıran ve oyuncuların platformu aracılığıyla ödüller kazanmaları için ilgi çekici bir oyundur. Analistlere göre sürükleyici bir deneyim yaratan benzersiz bir Metaverse coin projesidir. ZooKeeper, oyun bölümü, Likidite ve Ticaret dahil olmak üzere üç ana bölüme sahiptir. Kullanıcılar, platform aracılığıyla likidite madenciliği yapabilmekte. Ayrıca USDT ve USDC gibi stabil coinleri stake ederek ödüller kazanabilmekte. Ayrıca ZooKeeper, oyun odaklı bir protokole sahip bir NFT pazarına sahiptir.

Analistlere göre ZooKeeper sağlam bir platformdur. Hatta analistler henüz kontrol etmediyseniz, çeşitli yönlerini keşfetmenizi önermektedir. Ayrıca Mevcut 4,4 milyon dolarlık piyasa değeri ile ZooKeeper, sağladığı hizmetlerin sayısı için düşük değerdedir. ZOO, hem Avalanche hem de Wanchain sürümleri dahil olmak üzere ZooKeeper için birincil yardımcı program varlığıdır. ZOO’nun yardımcı programları arasında token’ı kullanıcılara ödül olarak dağıtmak, platformda NFT satın almak ve genel olarak finans panosuyla etkileşim kurmak yer alır.

Metaverse Coin’ler Arasında Analistlerin Favorisi!

  • 1- DEEPSPACE (DPS) – 4,6 Milyon Dolar

Ağustos 2021’de piyasaya sürülen DEEPSPACE (DPS), 5 milyon doların altında bir piyasa değeri ile en az değer verilen Metaverse coin için en iyi analistlerin seçimidir. Ayrıca adından da anlaşılacağı gibi, DEEPSPACE, kullanıcıların sanal gayrimenkul satın alabilecekleri, dijital varlıkları takas edebilecekleri, kaynakları madenciliği yapabilecekleri, savaşlara katılabilecekleri ve ödüller kazanabilecekleri uzay temalı bir Metaverse oyununa sahiptir.

Ek olarak, DEEPSPACE, kullanıcıların platform aracılığıyla ödül kazanmalarına yardımcı olmak için basabilecekleri NFT uzay gemilerine sahiptir. Her biri benzersiz tasarım ve niteliklere sahip birkaç çeşit uzay gemisi mevcuttur.

Oyuncular ayrıca gemi NFT’lerini yükseltebilmekte ve oyun içi varlıklarının değerini artırabilmekte. Ayrıca, oyuncular eğlence ve kâr için ikincil pazarlarda gemi ticareti yapabilirler. Her ikisi de kullanıcıların çeşitli gezegenleri keşfetmesi, kaynak madenciliği yapması ve gemilerini ve eşyalarını yükseltmesi etrafında döndüğü için DEEPSPACE’i ünlü No Man’s Sky oyunuyla karşılaştırabilir.

DPS, son yedi gün içinde %48’in üzerinde artışla bu hafta en iyi performans gösteren Metaverse coinlerinden biri oldu. Fiyat artışının olası nedeni, ekibin stratejik olarak %9’luk alım, satım ve transfer ücretlerini kaldırdığı oyunun yakında piyasaya sürülmesi ve pazarlanmasıdır.

DEEPSPACE için birincil hizmet varlığı, BNB zincirinde yaşayan bir BEP-20 belirteci olan DPS’dir. DPS, gemileri üretmek ve DEEPSPACE Metaverse’nin birçok yönü ile etkileşim kurmak için kullanımlara olanak tanır. MetaMask gibi bir Web3 tarayıcı cüzdanı aracılığıyla bağlanarak DEEPSPACE dApp’i kontrol etmenizi önerilmekte.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...