Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Analistlere Göre Haziran Ayında Patlamaya Hazır 6 Metaverse Coin

Paylaş

Altcoin Daily çevrimiçi en iyi kripto para haber medyası olarak görülmekte. Haziran 2022’de satın almak için büyük potansiyele sahip ilk 6 metaverse coin listesini açıkladı.

Metaverse Coin SandBox

Listedeki ilk altcoin The Sandbox (SAND). Sandbox, kullanıcıların bir oyun şeklinde dijital varlıklar yaratmasını sağlar. İnşa edilen varlıklar, satın almasına ve satmasına izin veren blokchain tabanlı bir sanal dünyadır. DAO ve NFT’lerin güçlerini birleştirerek Sandbox, gelişen bir oyun topluluğu için merkezi olmayan bir platform oluşturur.

Sandbox’ın büyük haberi, rock kralı Elvis Presley’nin Sandbox ile metaverse’e girmesidir. Ek olarak, doğum gününü anmak için 1.935 Elvis Genesis Key NFT’si piyasaya sürülecek. Ayrıca, tüm Doggies NFT sahipleri için 250.000 pot. Snoop Dogg avatarınızla SAND kazanabilirsiniz. Bu, onları seçen birçok farklı ünlü örneğinden sadece biri. Sandbox çok özelleştirilebilir. Yani olmak istediğiniz kişi olabilirsiniz ve sizi temsil eden bir avatar seçebilirsiniz. Bu nedenle Sandbox herkese açıktır.

Axie Infinity (AXS)

Büyük potansiyele sahip ikinci metaverse COİN, Axie Infinity’dir (AXS). Axie Infinity, kısmen oyuncuları tarafından sahip olunan ve işletilen blok zinciri tabanlı bir ticaret ve savaş oyunudur. Axie Infinity, oyuncuların savaşlarda birbirleriyle karşı karşıya gelmek için NFT’ler dolusu pokemon benzeri canavar satın aldığı, oyuncuların oyun sırasında pürüzsüz aşk iksiri (SLP) adı verilen ikinci bir coin kazanabileceği ve bunları para karşılığında takas edebileceği blokchain tabanlı bir oyundur.

AXS coin, lansmanı sırasında %19 arttı. Axie Infinity oyna-kazan oyununun arkasındaki bağımsız stüdyo Sky Avis, inşaatçı programına katılan ilk 12 projeyi duyurdu. Hatta ilk proje grubu inşaatçıların programına kabul edildi. Program, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği Axie ekosistemine tanıtacak.

GAIA Everworld (GAIA)

Listede bahsedilen bir sonraki potansiyel metaverse coin GAIA Everworld (GAIA). GAIA Everworld, oyuncuların kendi krallıklarını kurabildikleri bir oyundur. Ayrıca çok bölgeli bir fantezi dünyasıdır. GAIA Everworld 3,7 milyon dolarlık bir başlangıç ​​turunu kapattı. Polygon, AU21 Capital, Mexc Global, Shima Capital, Enjin Starter ve daha pek çok önemli yatırımcı ve ortak için büyük destekleri vardı.

Goblintown

Goblintown, kimsenin açıklayamayacağı 37 milyonluk NFT koleksiyonudur. Proje çöp olarak kabul edilmekte. Ancak bir nedenden dolayı proje devam ediyor. Toplantı sahipleri, 19 Mayıs’ta lansmanından bu yana benzeri görülmemiş bir başarıya ulaşan 10.000 NFT’den oluşan bir koleksiyon olan Goblintown.wtf’nin anonim yaratıcılarıydı. Her birinde Twitter, Discord ve Instagram’da profil resmi olarak kullanılacak. Ayrıca her biri farklı niteliklere ve aksesuarlara sahip grotesk bir cin vardır.

Goblintown bedava bir darphaneydi. Yani kamu satışını yakalayanların sadece işlem ücretini ödemesi gerekiyordu. Lansmandan sonraki 12 gün içinde Goblintown’un giriş fiyatı 0’dan şimdi 6 ETH’a çıktı. Şimdi bir değeri var gibi görünüyorlar. Hatta Goblintown.wtf’nin uzun vadeli görünümüne inansanız da inanmasanız da yapmayı başardıkları şey, kriptoda kesinti sırasında insanları gülümsetmek.

Metaverse Coin Realm

Bir sonraki potansiyel metaverse coin, Realm’dir (REALM). Realm, sosyal etki odaklı metaverse coin için mobil öncelikli bir oyundur. Geçen yıl inşa etmeye başladılar ve mobil cihazlara odaklanıyorlar. Telefonlarımızda artırılmış, sanal ve metaverse gerçekliği oluşturulmakta. Öncelikle, gelir için oynanmakta. Fakat aynı zamanda sahip olmak için de oynuyorlar. Oynadığınız her saniyeye değer verirler ve sizi Realm’in sahipliğiyle ödüllendirirler. Böylece avatarınızı içe aktarırsınız, diğer NFT’lerinizi de getirebilirsiniz. Herkes için ücretsizdir ve ardından katılım için coin kazanırsınız.

Metaverse Coin İllüvyon (ILV)

Listedeki sonuncusu Illuvium (ILV). Blockchain metaverse’de oyun oyna ve NFT oyunları kazan. ETH için savaş, avla, ele geçir, dövüş ve kazan. Bunun da birçok önemli destekçisi var. Ayrıca NFT’ler için lider katman 2 Ethereum ölçekleme çözümü olan Immutable X (IMX) ile entegrasyonlarını duyurdular. Proje, heyecan verici yeni bir blokchain tabanlı oyundur ve kurucuları ve DeFi alanındaki oldukça sağlam itibarları nedeniyle şimdiye kadar büyük bir endüstri desteği kazanmıştır.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...