Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Metaverse Coinler Arasında Analistlerin Favorisi

Paylaş

Kripto para birimi ve borsalar bu hafta aşırı düşüş momentumu gösteriyor. Bitcoin şu anki 31 bin dolar seviyelerine geri döndükten sonra 29 bin dolarla dibe vurdu. Analistlere göre bu bir dip olsun ya da olmasın önemli değil. Dolar-Maliyet Ortalaması (DCA), değişken piyasa koşullarından yararlanmak için şu anda kullanılabilecek en iyi stratejilerden biridir. Mayıs 2022’de DCA’ya birim fiyatı 1 doların altında olan, en düşükten en yükseğe mevcut fiyata göre sıralanan ilk üç Metaverse coinler için analiz yorumlarını sizler için sıraladık.

  • Stacks (STX)

Stacks Kasım 2019’da piyasaya sürüldü. Bitcoin’in tüm potansiyelini açığa çıkarmak, Bitcoin’in blok zinciri için NFT’leri, DeFi’yi ve akıllı sözleşmeleri etkinleştirmek isteyen en yüksek puanlı Metaverse coinler olarak karşımıza çıkar.

Stacks’ın mevcut piyasa değeri 900 milyon dolardır. Fakat kriptonun en değerli ve savaşta test edilen ağına bağlanmaktadır. Ve güvenliğini çevresinde bir Metaverse ve DeFi ekosistemi oluşturmak için kullanmak isteyen benzersiz bir vizyona sahiptir.

Fakat Stacks, Bitcoin ağına akıllı sözleşmeler ve. Bir dApps ekonomisi getirmek isteyen bir katman-1 blok zinciridir. Stacks blok zinciri, büyüyen bir stake havuzları ekosistemi, NFT pazar yerleri, DeFi platformları, jetonlar vb. Dahil olmak üzere birden fazla blok zinciri kullanan ilk fikir birliği mekanizmasını kullanır.

Metaverse Coinler Arasında Analistlerin Favorisi

  • Mines Of Dalarnia (DAR)

Mines of Dalarnia (DAR) Kasım 2021’de piyasaya sürülmüştür. Yakın zamanda 2D oyna-kazan madencilik deneyimi için ana ağını başlattı. Öyle ki en yüksek puanlı Metaverse kripto oyunudur.

Tamamen işlevsel bir oyun olarak ve mevcut piyasa değeri 164 milyon dolar olan Mines of Dalarnia şu anda oldukça düşük değerdedir. Ayrıca bu ayı piyasasında Metaverse oyunları yapmak isteyenler için harika bir fırsat olabilmektedir.

Oyun, madencilik seferlerine çıkan, kaynakları toplayan ve ödüllerini artırmak için ekipmanlarını yükselten oyuncular etrafında dönüyor. Platform, kullanıcıların keşif gezileri şeklinde sanal gayrimenkul satın almalarına destek vermektedir. Ayrıca kullanıcılar keşif gezilerinde kaynak madenciliği yaptıklarında pasif ödüller kazanmalarına olanak tanır.

Oyun, Chromia blok zinciri üzerine inşa edilmektedir. Yüksek zincir içi etkileşimler gerektiren Metaverse ve NFT tabanlı uygulamalar için açıkça yapılmış yeni zincir.

  • Star Atlas (ATLAS)

Star Atlas’ın lansmanı Eylül 2021’de yapılmıştır. Fakat piyasadaki en iyi tasarımlardan bazılarını içeren Solana tabanlı bir projedir. Oyun henüz erken aşamalarındayken Star Atlas, kullanıcıların keşfetmelerini ve ödüller kazanmalarını sağlayan uzay temalı fütüristik bir Metaverse’ye sahip olacak.

Platform şu anda NFT’lere teklif vermek için benzersiz bir sipariş defteri stiline sahip bir NFT pazarına sahiptir. DApp’e erişim sağlayacak Phantom gibi Web3 Solana uyumlu bir cüzdan aracılığıyla bağlanarak pazarına göz atabilirsiniz.

Star Atlas projesinin yerel varlıkları, ATLAS yardımcı programı varlığını ve POLIS yönetim belirtecini içerir. ATLAS, kullanıcıların platformda NFT satın almalarını sağlar. Ayrıca Metaverse’inde birincil işlevsel varlık olarak hizmet eder. Öte yandan Polis, sahiplerinin DAO tekliflerini oylayarak projenin geleceğini şekillendirmelerini sağlayan bir yönetişim simgesidir.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...