Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Analistler Açıkladı: En İyi 3 Solana NFT Projesi

Paylaş

Daha geniş kripto para piyasasının ne kadar sıkıcı olduğu göz önüne alındığında, herkes gerçekten kripto kışına girdiğimizi anlamaya başlıyor gibi görünmekte. Cryptocurrency, ek bir değişiklik olmaksızın 28 bin dolar ile 32 bin dolar arasında sıkışmış durumda. Sonuç olarak, tüm Crypto pazarı spekülatif ve belirsizliğini koruyor. Böyle bir dönemde para için NFT’ler ilk tercih olarak görülmekte. Analistler, göz atmanız gereken En İyi 3 Solana NFT Projesini söyledi. NFXHaber olarak sizin için derledik.

Solana NFT Neden Bu Kadar Popüler?

DeFi, NFT’ler, Web3 ve daha fazlasını kapsayan binlerce projeyle Solana, artık küresel olarak en hızlı blok zinciri ve kriptoda en hızlı genişleyen ekosistemdir. Ayrıca insanların Solana’ya yatırım yapmaya başlamasının başlıca nedenleri olan pratikliği ve düşük gaz giderleri sayesinde Solana’daki NFT’lerin miktarı zaman içinde istikrarlı bir şekilde artmaktadır. Solana’daki NFT satışlarının kümülatif hacmi 1 milyar doları aştı.

3- Trippin’ Ape Tribe

Trippin Ape Tribe, güçlü marka bilinci oluşturmak istemekte. Ayrıca eğlenceli bir anlatı, benzersiz uzun vadeli fayda ve psychedelic dostu degenlerden oluşan tutkulu bir topluluğa sahip Solana, California’da bulunan topluluk ilk bir PFP girişimidir. Trippin’ Ape Tribe’ın resimleri, sosyal medya platformlarında profil resimleri olarak tasarlanmaktadır. Bu da onu bir PFP girişimi haline getirir. Hatta Trippin’ Ape Tribe, her biri kendi psychedelic niteliklerine sahip 10.000 benzersiz maymun fotoğrafı sunmakta. Ayrıca Girişim, açılışının ilk 24 saatinde 24 milyon doları aştı.

Projede 10.000 tokenlik sınırlı bir arz var. Talep artarsa, bu durum fiyatların artmasına neden olacaktır. Haberin yapıldığı esnada en çok satan ‘310’ SOL idi. Taban Fiyat: Başlangıçta 58 SOL taban fiyatı vardı. Ancak takip eden günlerde taban fiyat 51,69 SOL’a, ardından 27,9 SOL’a düştü.

2- Solana NFT Maymun Buisness

Solana Monkey Business (SMB), kendisini blockchainde, rastgele 5000 benzersiz SolanaMonkey koleksiyonu olarak tanımlamakta. Erişilebilirlik odaklı tasarımları ile maymunların amacı, Solana blok zincirini mümkün olduğunca çok kişiyle istila etmek, etraflarında büyük bir topluluk oluşturmaktır. Ayrıca sahibine özel avantajlar, bir topluluk cüzdanı ve gelecekteki bir oylama sistemi ile desteklemektir. Solana Monkey Business’ta yalnızca iki NFT koleksiyonu mevcuttur.

SolanaMonkeys: Niteliklere ve nadirlik mekanizmasına sahip 5000 farklı NFT.
SpaceMonkeys: Tüm SolanaMonkeys’te tüm koleksiyon telif haklarının sahiplerine hayatlarının geri kalanı boyunca para basma ve ticaret yapma hakkı veren benzersiz olmayan 4 NFT.
Taban Fiyatı: Başlangıçta 119 SOL taban fiyatı vardır. Ancak taban fiyat, çok fazla oynaklıktan sonra biraz yükseldi ve şu anda 165,69 SOL’de sabitlendi.

Solana NFT DeGods

DeGods kendisini yozlaşmışlar, serseriler ve uyumsuzlardan oluşan bir koleksiyon olarak tanımlıyor. Hatta Metaverse tanrıları ve evrenimizin efendisi olarak görülmekte. DeGods, DUST ile DeadGods’a dönüştürülebilmekte. DeGod’unuz size DUST madenciliği yapma ve DYOR adlı bir NFT izleme mobil uygulamasına erişim hakkı tanır. Hatta topluluk üyeliği ve diğer birçok benzersiz avantaj sağlar. DUST, DeGod’ları DeadGods’a dönüştürmek için kullanılabilir.

DeGods 8 Ekim 2021’de basıldı. Ayrıca projede 1000 tokenlik sınırlı bir arz var. Böylece herkesin beklendiği gibi, benimseme arttıkça fiyat değeri artacaktır. Taban Fiyatı: 351.00 SOL taban fiyatına sahiptir. Ayrıca 12 Mayıs civarında bir zamanda 170 SOL civarına düştü. Bugüne kadarki en yüksek satış fiyatı ise 999 SOL’dür.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...