Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Formula Amber Lounge NFT Koleksiyonu Yayınlandı

Paylaş

NFT piyasası hızla büyümeye devam ediyor. Piyasa büyüyor fakat dolaşımdaki para giderek azalmakta. Buna rağmen dev şirketler piyasaya yeni ürün sokmaktan çekinmemekte. Bu ve tüm piyasadan NFT haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Şimdi ise dev marka NFT sektörüne giriş yapmakta. Dünyaca ünlü Formula One VIP Kulübü Amber Lounge, NFT tabanlı üyelikleri piyasaya sürüyor. Üyelikler, yalnızca Formula ile ilgili çok çeşitli VIP etkinliklerine ömür boyu erişimine şanslı sahipler alabilecek. Amber Lounge NFT sahipleri şimdiden kazanacağı avantajlardan dolayı heyecanlı gözükmekte.

Amber Lounge NFT Hakkında Bilinmesi Gerekenler

AmberX olarak adlandırılan Amber Lounge NFT’leri iki çeşittir. Potansiyel sahipler, darphaneye hak kazanmak için bir davetiye almalıdır. Bu 1888 NFT’lerini benzersiz yapan şey ise çok klasik. Sahiplerine dünyanın her yerindeki ve metaverse tabanındaki tüm Amber X etkinliklerine giriş hakkı vermeleridir.

Ayrıca en iyi 30 NFT, sahiplerinin Amber Lounge imza etkinliklerinde VIP masalarına girmesine izin verir. Bunlar, ağ oluşturma etkinlikleri ve sahiplerinin Lewis Hamilton, Justin Bieber ve Kim Kardashian gibi “Friends of Amber” ile takılabileceği özel akşam yemekleri içerir. Nitelikli üyeler, imza etkinlikleri sırasında piyasaya sürülen sınırlı sayıda şampanya kutusu ve şişe sanatı serisine erişebilecekler.

Ayrıca Amber Lounge CEO’su Cher Ng şunları söyledi:

Amber Lounge etkinlikleri diğer üyelere özel kulüplerden daha yüksektir. Partilerimiz yenilikçi, benzersiz ve son derece eğlencelidir. Dünyanın lüks yaşam tarzı etkinlikleri alanına dünyanın ilk üst düzey NFT tabanlı üyeliklerine sahip olmakla çok ilgileniyoruz.

NG ise konuşmaya şu şekilde ekledi:

Konumlarımızda da ödeme olarak sayısız çeşitli kripto para birimini kabul edeceğiz. Ayrıca Grand Prix’in yanı sıra çeşitli etkinliklere genişliyoruz. Genel olarak, Amber X NFT’leri en iyi yardımcı NFT’lerdir. Çoğunlukla bu Formula One VIP Kulübüne erişimleri var, ancak Ng, boru hattında daha fazla fayda vaat ediyor. Ng, “Partilerimize benzersiz NFT’lerin katılması için önemli sanatçılar ve büyük markalarla zaten birkaç iş birliği kurduk ve devam eden bir dizi Metaverse etkinliğimiz var

Kendilerinden ve projeden çok ümitli olan Amber Lounge piyasada şimdiden ses getirmiş durumda.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...