Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Amanda Nunes Metaverse Dünyasında Spor Salonu İnşa Edecek!

Paylaş

UFC’nin ikonik starı Amanda Nunes, kişiselleştirilmiş metaverse antrenmanını sunmak için Sports metaverse ile birlikte çalıştı. Ek olarak, bu işbirliği Sport metaverse Land satışlarının piyasaya sürülmesini de içeriyor. Amanda Nunes Metaverse dünyasına giriş yaparak, birçok sporcu için öncü olmakta. NFT ve metaverse evrenlerindeki tüm haberleri almak için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın.

Amanda Nunes Metaverse İçerisinde Kişiselleştirilmiş Spor Salonu!

Amanda Nunes, kullanıcılara 3D olarak nasıl dövüşeceklerini öğretmek için Sports Metaverse’de kişisel bir spor salonu inşa ediyor. Aynı zamanda, Nunes iki kez UFC şampiyonu ve tüm zamanların en iyi kadın MMA dövüşçülerinden biridir. Aslında, Amanda Nunes’in başkalarına koçluk yapma arzusu, koçunun onun gelişimindeki araçsal rolünden kaynaklanmaktadır.

Amanda Nunes dışında, Sports metaverse Chelsea forvet oyuncusu Romelu Lukaku ile işbirliği yaptı. Kısacası eğitimdeki başarısının sırlarını kullanıcılara sunmakta. Sports Metaverse ön satışı şu anda devam ediyor ve ekip bunu Haziran ayında halka açıklayacak. Metaverse’de satışa sunulan arazi Lion Lands ve Sports City’dir. Gerçekte, bunlar Sports Metaverse’in en iyi gayrimenkulü ve 7 adadan biridir.

Spor Metaverse Hakkında

Sports Metaverse, yalnızca spor için var olan dünyanın ilk sanal dünyası olarak görülmektedir. Ayrıca, en büyük spor yıldızlarının, kulüplerin ve markaların ilk kez bir araya geldiği bir dönem.

Ayrıca Sports Metaverse, SportsIcon ve Doom, Sony, Nvidia ve Playstation Home’dan sektör uzmanları tarafından oluşturulmuştur. Sports Metaverse, kullanıcılara NFT’lerle uğraşma, arazi elde etme, ikonik sporcularla 3D olarak işbirliği yapma fırsatı vermekte. Hatta Metaverse stadyumlarına gitme olanağı sağlamakta. Ayrıca platform, Rapper Nas, Dopper Labs, Doper Labs CEO’su Roham Gharegozlou ve diğerleri tarafından desteklenmekte. Tüm dünyadan NFT ve metaverse sektörüne olan bu sevgi yaşanan dalgalanmalardan etkilenmekte. Buna rağmen güvenilir platform ve projelere ilgi ise her zaman yoğun. Ayrıca kadın bir dövüşçünün metaverse evrenindeki ilk atılımı.

Bu ve tüm yatırımlarınızda karar verirken birden fazla kaynaktan araştırmanız ve projenin gelecekte nasıl bir fiyatlama yapabileceğini iyi test etmek gerekmektedir. Bu içerik herhangi bir al-sat veya tut tavsiyesi içermemektedir.

Benzer Yazılar

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...

NFTEA, Dünya Kupası NFT Platformunu Başlattı!

Web3 tabanlı, NFT "Çay Evi" olan NFTEA, Dünya Kupası...