Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Amanda Nunes Metaverse Dünyasında Spor Salonu İnşa Edecek!

Paylaş

UFC’nin ikonik starı Amanda Nunes, kişiselleştirilmiş metaverse antrenmanını sunmak için Sports metaverse ile birlikte çalıştı. Ek olarak, bu işbirliği Sport metaverse Land satışlarının piyasaya sürülmesini de içeriyor. Amanda Nunes Metaverse dünyasına giriş yaparak, birçok sporcu için öncü olmakta. NFT ve metaverse evrenlerindeki tüm haberleri almak için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın.

Amanda Nunes Metaverse İçerisinde Kişiselleştirilmiş Spor Salonu!

Amanda Nunes, kullanıcılara 3D olarak nasıl dövüşeceklerini öğretmek için Sports Metaverse’de kişisel bir spor salonu inşa ediyor. Aynı zamanda, Nunes iki kez UFC şampiyonu ve tüm zamanların en iyi kadın MMA dövüşçülerinden biridir. Aslında, Amanda Nunes’in başkalarına koçluk yapma arzusu, koçunun onun gelişimindeki araçsal rolünden kaynaklanmaktadır.

Amanda Nunes dışında, Sports metaverse Chelsea forvet oyuncusu Romelu Lukaku ile işbirliği yaptı. Kısacası eğitimdeki başarısının sırlarını kullanıcılara sunmakta. Sports Metaverse ön satışı şu anda devam ediyor ve ekip bunu Haziran ayında halka açıklayacak. Metaverse’de satışa sunulan arazi Lion Lands ve Sports City’dir. Gerçekte, bunlar Sports Metaverse’in en iyi gayrimenkulü ve 7 adadan biridir.

Spor Metaverse Hakkında

Sports Metaverse, yalnızca spor için var olan dünyanın ilk sanal dünyası olarak görülmektedir. Ayrıca, en büyük spor yıldızlarının, kulüplerin ve markaların ilk kez bir araya geldiği bir dönem.

Ayrıca Sports Metaverse, SportsIcon ve Doom, Sony, Nvidia ve Playstation Home’dan sektör uzmanları tarafından oluşturulmuştur. Sports Metaverse, kullanıcılara NFT’lerle uğraşma, arazi elde etme, ikonik sporcularla 3D olarak işbirliği yapma fırsatı vermekte. Hatta Metaverse stadyumlarına gitme olanağı sağlamakta. Ayrıca platform, Rapper Nas, Dopper Labs, Doper Labs CEO’su Roham Gharegozlou ve diğerleri tarafından desteklenmekte. Tüm dünyadan NFT ve metaverse sektörüne olan bu sevgi yaşanan dalgalanmalardan etkilenmekte. Buna rağmen güvenilir platform ve projelere ilgi ise her zaman yoğun. Ayrıca kadın bir dövüşçünün metaverse evrenindeki ilk atılımı.

Bu ve tüm yatırımlarınızda karar verirken birden fazla kaynaktan araştırmanız ve projenin gelecekte nasıl bir fiyatlama yapabileceğini iyi test etmek gerekmektedir. Bu içerik herhangi bir al-sat veya tut tavsiyesi içermemektedir.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...