Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Alpha Aliens NFT Satışa Çıkıyor

Paylaş

Alpha Aliens NFT, OpenSea üzerinden satışa çıktı. Ethereum block zinciri üzerinde satışa çıkan NFT 9999 parçadan oluşuyor. Sanat, eğlence ve oyunlardan ilham alan bir yolculukta kendi uzay istasyonlarında en iyi fırsatı arayan pixelart 9.999 adet ile sınırlı kalmaktadır.

Kamu satış gelirlerinin %25’i, topluluğa yatırım yapmak, üyelere özel yarışmalar düzenlemek ve topluluk tarafından büyümeyi sağlamak için oylanan diğer faaliyetler için kullanılacaktır.

Alpha Aliens, üyelerine çeşitli avantajlar sunan bir NFT koleksiyonu olarak bilinmekte: Uzaylılar keskin nişancı araçları. NFT pazarı için analiz araçlarına sahip bir dApp, üyeler ömür boyu ücretsiz erişim elde edecek. Sonunda tüm en iyi araçlara tek bir yerde sahip olunabileceği iddia edilmekte. Nadirlik sıralaması ilk satıştan hemen sonra birden fazla öge satın alma sağlanmaktadır. Gerçek zamanlı olarak tüm verilerle yenileme yapılmamakta ve satın almalar sadece 2 tıklamayla tamamlanmakta. Gerçek bir Alfa olmak için bir araç.

Sanat, eğlence ve oyunlardan ilham alan bir yolculukta kendi uzay istasyonlarında en iyi fırsatı arayan pixelart 9.999 adet ile sınırlı kalmaktadır. Nadirliğe dayalı ALPHA coinler burada! Alien’ınız ne kadar nadirse, o kadar fazla ALPHA coin alırsınız. Başka bir erc20 coini değil! ALPHA’yı Alpha Aliens ekosisteminde merkezi bir özellik haline getirmek için birçok yardımcı program planlanmış durumda. Şimdilik bu satışlarla birlikte iki Airdrop planlanmaktadır.

AlphaVerse: PVP ve PVE oyun deneyimlerini barındırmak için hazır. Ayrıca play2earn mini oyunuyla NFTWorlds üzerine kurulu bir Metaverse. NFT ve Metaverse’yi aynı evrende…

Alpha Mag: Herkesin bulunan fırsatlar, yapılan teklifler ve gerçekleşen yarışmalar hakkında güncel kalabilmesi için Uzaylıların, Uzay İstasyonunda tartıştığı her şeyin bir raporunu içeren bir dergi her hafta yayınlanacak.

Diamond Hand Space: Uzun vadeye bakıldığı iddia ediliyor. Ve bunun için üyeleri NFT’lerini tutan zamanla ilişki içinde ödüllendiren bir mekanizma planlamışlar. Böylelikle koleksiyoncu ve üretici arasındaki güven ortamı düzelebilme ihtimaline sahip.

Şayet bu NFT’lere sahip olmak isterseniz fiyatı, genel satış fiyatı 0.025 Ethereum. Ayrıca White paper lansman fiyatı ise 0.01 ETH.

Benzer Yazılar

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...

NFTEA, Dünya Kupası NFT Platformunu Başlattı!

Web3 tabanlı, NFT "Çay Evi" olan NFTEA, Dünya Kupası...