Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Alpha Aliens NFT Satışa Çıkıyor

Paylaş

Alpha Aliens NFT, OpenSea üzerinden satışa çıktı. Ethereum block zinciri üzerinde satışa çıkan NFT 9999 parçadan oluşuyor. Sanat, eğlence ve oyunlardan ilham alan bir yolculukta kendi uzay istasyonlarında en iyi fırsatı arayan pixelart 9.999 adet ile sınırlı kalmaktadır.

Kamu satış gelirlerinin %25’i, topluluğa yatırım yapmak, üyelere özel yarışmalar düzenlemek ve topluluk tarafından büyümeyi sağlamak için oylanan diğer faaliyetler için kullanılacaktır.

Alpha Aliens, üyelerine çeşitli avantajlar sunan bir NFT koleksiyonu olarak bilinmekte: Uzaylılar keskin nişancı araçları. NFT pazarı için analiz araçlarına sahip bir dApp, üyeler ömür boyu ücretsiz erişim elde edecek. Sonunda tüm en iyi araçlara tek bir yerde sahip olunabileceği iddia edilmekte. Nadirlik sıralaması ilk satıştan hemen sonra birden fazla öge satın alma sağlanmaktadır. Gerçek zamanlı olarak tüm verilerle yenileme yapılmamakta ve satın almalar sadece 2 tıklamayla tamamlanmakta. Gerçek bir Alfa olmak için bir araç.

Sanat, eğlence ve oyunlardan ilham alan bir yolculukta kendi uzay istasyonlarında en iyi fırsatı arayan pixelart 9.999 adet ile sınırlı kalmaktadır. Nadirliğe dayalı ALPHA coinler burada! Alien’ınız ne kadar nadirse, o kadar fazla ALPHA coin alırsınız. Başka bir erc20 coini değil! ALPHA’yı Alpha Aliens ekosisteminde merkezi bir özellik haline getirmek için birçok yardımcı program planlanmış durumda. Şimdilik bu satışlarla birlikte iki Airdrop planlanmaktadır.

AlphaVerse: PVP ve PVE oyun deneyimlerini barındırmak için hazır. Ayrıca play2earn mini oyunuyla NFTWorlds üzerine kurulu bir Metaverse. NFT ve Metaverse’yi aynı evrende…

Alpha Mag: Herkesin bulunan fırsatlar, yapılan teklifler ve gerçekleşen yarışmalar hakkında güncel kalabilmesi için Uzaylıların, Uzay İstasyonunda tartıştığı her şeyin bir raporunu içeren bir dergi her hafta yayınlanacak.

Diamond Hand Space: Uzun vadeye bakıldığı iddia ediliyor. Ve bunun için üyeleri NFT’lerini tutan zamanla ilişki içinde ödüllendiren bir mekanizma planlamışlar. Böylelikle koleksiyoncu ve üretici arasındaki güven ortamı düzelebilme ihtimaline sahip.

Şayet bu NFT’lere sahip olmak isterseniz fiyatı, genel satış fiyatı 0.025 Ethereum. Ayrıca White paper lansman fiyatı ise 0.01 ETH.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...