Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Alliance Sigil NFT Airdrop Duyuruldu!

Paylaş

Myria’nın blok zinciri oyun bölümü Myria Studios, şirketin topluluk üyelerini NFT airdrop ile ​​ödüllendirileceğini duyurdu. Ayrıca sınırlı bir süre boyunca, tüm yeni ve mevcut Myria topluluğu üyeleri, özel Alliance Sigil NFT ücretsiz olarak talep edebilecektir. NFXhaber olarak bu airdrop’un ayrıntılarını sizin için derledik.

Alliance Sigil NFT

Alliance Sigil NFT Airdrop Detayları

Alliance Sigil NFT, Myriaverse’in karmaşık bilgisinin bir parçasını oluşturmaktadır. Ayrıca sahibinin, onları dijital dünyaya dönüştüren güç olan The Rift’e karşı mücadelede nereyi seçtiğini gösterir. Sigil NFT, sahiplerine daha sonraki bir tarihte açıklanacak olan ek erişim ve faydalar sağlayacaktır. Katılımcılar, Myria Discord topluluğuna katılması gerekmektedir. Üstelik kendilerini tanıtmak ve seçtikleri Alliance Sigil NFT’yi talep etmek için temel görevleri tamamlamalıdır. Ayrıca ek nadir ödüller talep etmek için daha fazla görev tamamlamayı tercih edebilirler.

Üyeler, üç İttifak arasından seçim yapabilecektir. Rift’in genişlemesiyle tüm cephelerde mücadele etmeyi amaçlamaktadır. Federasyon, insanlığın evrime bağlı olduğuna ve Vadi’nin genişlemesini hızlandırmak için her şeyi yapacağına inanan Vector Prime ve dengeyi, bir arada yaşamayı destekleyen Ekinoks. Üyeler istedikleri ittifakı seçmekte özgürdürler. Myriaverse’in zengin bilgisi Myria Studios’un birbirine bağlı oyun dünyalarını ve Metaverse’lerini taşıyacaktır. Ayrıca zaman içerisinde bölümlere ayrılarak ortaya çıkacaktır. Alliance Sigil için yapılan kısa açıklama şu şekilde.

Uzay ve zaman bükülebilirdir. Ayrıca bilincinizi de beraberinde götürecektir. Hızlı hareket etmezseniz, sonsuza kadar bir zaman döngüsüne yakalanabilirsiniz. Ancak hızlıysanız ve ittifakınızı akıllıca seçerseniz ödüllendirileceksiniz.

Myria Hakkında

Myria, dijital varlıkları, NFT’leri ve blok zinciri oyunlarını ölçeklendirmek için oluşturulmuş merkezi olmayan bir Ethereum Katman 2 ölçeklendirme çözümüdür. Daha fazla insanın blok zinciri ve Metaverse avantajlarını oluşturmasını hedeflemektedir. Ayrıca deneyimlemesini ve bunlardan yararlanmasını sağlama misyonuyla, geliştiriciler için bir oyun platformu, Myria NFT pazarı, Myria cüzdanı, merkezi olmayan bir borsa ve kullanımı kolay API entegrasyonları oluşturmaktadır. Ayrıca yayıncıların altyapı yığınını kolayca kullanmaları ve blok zincirinin potansiyelini çıkarmaları için yardım çözümleri bulunmaktadır. Oyun bölümü Myria Studios tarafından geliştirilen geniş blok zinciri oyun ekosistemini ve Myria Metaverse’sünü destekleyecektir.

Myria Studios, oyunlar arasında eşi görülmemiş düzeyde birlikte çalışabilirlik sağlayacak tescilli teknoloji ile blok zinciri oyun endüstrisinde devrim yaratmaya hazırlanıyor. Ayrıca Myria Studios’un birlikte çalışabilir NFT standardı yeni özellikler sunacaktır. Bu özellikler oyuncuların blok zincirine ait varlıkları tüm ekosistemde kullanabilmesidir.

Benzer Yazılar

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...

Milady Maker NFT Projesindeki İstismar Krizi: NFT Taban Fiyatında Şok Düşüş

Milady Maker adlı bir NFT projesi, Ethereum ekosisteminde yaşanan...

Animoca Brands, Mocaverse Web3 Projesi İçin 20 Milyon Dolarlık Yatırım Turunu Tamamladı

Animoca Brands, 11 Eylül tarihinde Mocaverse platformunun gelişimini hızlandırmak...

Blur, Opensea’yi Geride Bırakarak NFT Dünyasında Yeni Bir Lider Haline Geliyor

Opensea, NFT dünyasında artık en büyük oyuncu değil mi?...

Cristiano Ronaldo’nun NFT’ler Hakkında Yalan Makinesi Testi: Futbolun Yıldızı Gelecekteki Koleksiyonlarından Bahsetti

Futbol efsanesi Cristiano Ronaldo, futbol hakkında çeşitli soruların yanıtını...