Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Alliance Sigil NFT Airdrop Duyuruldu!

Paylaş

Myria’nın blok zinciri oyun bölümü Myria Studios, şirketin topluluk üyelerini NFT airdrop ile ​​ödüllendirileceğini duyurdu. Ayrıca sınırlı bir süre boyunca, tüm yeni ve mevcut Myria topluluğu üyeleri, özel Alliance Sigil NFT ücretsiz olarak talep edebilecektir. NFXhaber olarak bu airdrop’un ayrıntılarını sizin için derledik.

Alliance Sigil NFT

Alliance Sigil NFT Airdrop Detayları

Alliance Sigil NFT, Myriaverse’in karmaşık bilgisinin bir parçasını oluşturmaktadır. Ayrıca sahibinin, onları dijital dünyaya dönüştüren güç olan The Rift’e karşı mücadelede nereyi seçtiğini gösterir. Sigil NFT, sahiplerine daha sonraki bir tarihte açıklanacak olan ek erişim ve faydalar sağlayacaktır. Katılımcılar, Myria Discord topluluğuna katılması gerekmektedir. Üstelik kendilerini tanıtmak ve seçtikleri Alliance Sigil NFT’yi talep etmek için temel görevleri tamamlamalıdır. Ayrıca ek nadir ödüller talep etmek için daha fazla görev tamamlamayı tercih edebilirler.

Üyeler, üç İttifak arasından seçim yapabilecektir. Rift’in genişlemesiyle tüm cephelerde mücadele etmeyi amaçlamaktadır. Federasyon, insanlığın evrime bağlı olduğuna ve Vadi’nin genişlemesini hızlandırmak için her şeyi yapacağına inanan Vector Prime ve dengeyi, bir arada yaşamayı destekleyen Ekinoks. Üyeler istedikleri ittifakı seçmekte özgürdürler. Myriaverse’in zengin bilgisi Myria Studios’un birbirine bağlı oyun dünyalarını ve Metaverse’lerini taşıyacaktır. Ayrıca zaman içerisinde bölümlere ayrılarak ortaya çıkacaktır. Alliance Sigil için yapılan kısa açıklama şu şekilde.

Uzay ve zaman bükülebilirdir. Ayrıca bilincinizi de beraberinde götürecektir. Hızlı hareket etmezseniz, sonsuza kadar bir zaman döngüsüne yakalanabilirsiniz. Ancak hızlıysanız ve ittifakınızı akıllıca seçerseniz ödüllendirileceksiniz.

Myria Hakkında

Myria, dijital varlıkları, NFT’leri ve blok zinciri oyunlarını ölçeklendirmek için oluşturulmuş merkezi olmayan bir Ethereum Katman 2 ölçeklendirme çözümüdür. Daha fazla insanın blok zinciri ve Metaverse avantajlarını oluşturmasını hedeflemektedir. Ayrıca deneyimlemesini ve bunlardan yararlanmasını sağlama misyonuyla, geliştiriciler için bir oyun platformu, Myria NFT pazarı, Myria cüzdanı, merkezi olmayan bir borsa ve kullanımı kolay API entegrasyonları oluşturmaktadır. Ayrıca yayıncıların altyapı yığınını kolayca kullanmaları ve blok zincirinin potansiyelini çıkarmaları için yardım çözümleri bulunmaktadır. Oyun bölümü Myria Studios tarafından geliştirilen geniş blok zinciri oyun ekosistemini ve Myria Metaverse’sünü destekleyecektir.

Myria Studios, oyunlar arasında eşi görülmemiş düzeyde birlikte çalışabilirlik sağlayacak tescilli teknoloji ile blok zinciri oyun endüstrisinde devrim yaratmaya hazırlanıyor. Ayrıca Myria Studios’un birlikte çalışabilir NFT standardı yeni özellikler sunacaktır. Bu özellikler oyuncuların blok zincirine ait varlıkları tüm ekosistemde kullanabilmesidir.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...