Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Aliens Hd NFT Nedir?

Paylaş

Aliens Hd NFT Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak bu makalemizde cevap vereceğiz. Uzaylılar bizimle tekrardan vakit geçirmek için onlarca yıldır beklemektedir. 1952’de dünyaya düştüler. Fakat Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nı Washington DC’de ziyaret etme girişimleri insanlar tarafından biraz yanlış anlaşılmıştır. Onları birer tehdit olarak gördük. Özellikle uzaylılar, dostça olan niyetlerini anlamak için ortak bir dilin gerekli olacağını çabucak anladı. Bu nedenle eve, Büyük Ayı takımyıldızında bulunan yüksek kırmızıya kaymalı bir gökada olan GN-z11’e döndü.

70 yıl ileri sar: Uzaylılar, dünya üzerinde evrensel bir dilin yaygın olarak benimsendiğini fark etmiştir. Emojiler! Sonunda insanlarla iletişim kurmanın bir yolu vardı. Bu sayede, 5000 yıl önce Mısırlılarla iletişim kurmak için hiyeroglifleri kullanmalarından bu yana ilk defa, uzaylılar 2021’de dünyaya emoji tabanlı mesajlar iletmeye başladı. Alçak ve işte, yeryüzündeki bir derin uzay iletişim programları bu mesajları tespit etmiştir. Bu emoji dizilerini almak ve yorumlamak için uluslararası bir görev gücü “Alien Star Cloud” oluşturuldu.

Projenin Amacı Nedir?

Alien Star Cloud projesinin amacı; tasarımı Web3 kimlikleriyle birleştirip, herkesin estetiğini geliştirmesine imkan tanımaktır. Özellikle Web 2.0 tanıtıcılarından ENS etki alanlarına, yatlara ve NFT avatarlarına kadar kendilerini online olarak temsil etmenin farklı yollarına sahiptir. Ekip bu kimlikleri kişiselleştirmenin ve aralarında görsel köprüler kurmanın farklı yollarını araştırmaktadır.

Aliens Star HD bunun bir uzantısı olmaktadır. Ayrıca bu açılış koleksiyonuyla bu yeni kimlik çağını seven bir topluluk inşa etmektedir. Özellikle heyecan verici fikirler, yeni koleksiyonlar ve daha fazlasını içeren bir yolculuğu keşfederken kozmosu Ailens’le birlikte dolaşabilirsiniz. Uzaylılar dünyaya gelmektedir. İnmelerine yardım edenlere daha fazla değer katacaklar. Fakat uzaylı filosunun belirli bir yüzdesine güvenli olarak iniş (darphane) bağlı olan zorlu hedefleri de bulunmaktadır.

Fiyatı Nedir?

Aliens HD, 27 Ekim 2022’de 0.05 ETH fiyatıyla basılan 10000 NFT’lik bir koleksiyondur. Aliens Star HD NFT projesinin OpenSea koleksiyondan toplam 215 adet parça dijital sanat eseri mevcuttur. OpenSea verilerine göre proje koleksiyonuna ev sahipliği yapan kişi sayısı şu anda 32 olarak görülmektedir.

Aliens Hd NFT Nedir? Nasıl Satın Alınır?

Şu anda bu koleksiyona ilgi duyan yatırımcıların, Aliens Hd NFT NFT’nin OpenSea’deki sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edilebilmektedir. Fakat koleksiyona ilgi duymakla kalmayıp koleksiyonun bir parçası olmak isteyen yatırımcıların yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır.

Bu NFT koleksiyonunu satın almak isteyen yatırımcılar, öncelikle MetaMask gibi bir dijital kripto para cüzdanına sahip olması gerekmektedir. Çünkü MetaMask cüzdanı, OpenSea’de alım-satım yapmak için kullanılması gereken cüzdanlardan biridir. Özellikle cüzdan sahibi olunduktan sonra kişiler, ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar ETH satın almalıdır. Daha sonra bu ETH’yi kripto para cüzdanına aktarılmalıdır. ETH, NFT alımlarında en çok kullanılan kripto para birimi olmaktadır. Alınan ETH’yi cüzdanına aktaran kullanıcılar son adım olarak dijital kripto para cüzdanını OpenSea’ye bağlamalıdır. Kullanıcı bağlantı kurduktan sonra, dilediği NFT’yi seçip, satın alma işlemlerini gerçekleştirilebilmektedir.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...