Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Alien Frens Nedir?

Paylaş

Alien Frens Nedir? Nasıl Alınır?

Ethereum Blockchain üzerinde barındırılan Alien Frens, 10 bin benzersiz dijital sanat eserinden oluşan, topluluk odaklı bir NFT projesidir. Bu makalede Alien Frens nedir, ne sunar, nasıl alınır gibi sık sorulan soruların yanıtlarına erişebilirsiniz. NFXhaber olarak, sizin için hazırladık. Gelin koleksiyonu birlikte inceleyelim.

Alien Frens nedir?

Alien Frens, Ethereum ağı üzerine inşa edilen ERC-721 tokenlerinden oluşan bir NFT koleksiyonudur. ERC-721, NFT vb. benzersiz varlıkların üretilmesi için kullanılan bir standarttır. Frens koleksiyonu, 10 bin adet benzersiz NFT’ye sahiptir. Buna göre NFT’ler, Frens adı verilen uzaylı benzeri yaratıklardan oluşur. Ayrıca Frens’ler, çizgi film tarzında bir görüntüye sahiptir ve her biri, rastgele özelliklerin algoritma tarafından seçilmesiyle yaratılmıştır. Bu, hiçbir Frens’in bir diğerine benzemediği anlamına gelir. Frens’ler; kıyafet, aksesuar, renk, arka plan, bakış, göz ve vücut yapısı gibi özellikleriyle birbirlerinden ayrılmaktadır. NFT’lere ek olarak projenin, çeşitli amaçlarla kullanılmak üzere tasarlanmış FREN isimli bir yardımcı tokeni ve diğer gezegenleri istila ettiğiniz bir oyunu bulunmaktadır.

Frens ne sunmaktadır?

Alien Frens NFT’lerin nadirliği, Frens’in rengine göre farklılaşır. En yaygın Frens, yeşil renge sahip olanlardır. Nadirlik seviyesine göre yeşil Frens’leri sarılar ve morlar takip eder. Diğer yandan en nadir bulunan öğeler ise kırmızı renkli Frens’lerdir. Bu NFT’ler, diğerlerine göre çok daha yüksek fiyatlara satılmaktadır. Ayrıca kullanıcılar, Frens’lerini tutarak ve toplulukta aktif olarak FREN token kazanabilmektedir. FREN, projenin NFT mağazasında kullanılmak üzere tasarlanan bir yardımcı tokendir ve stake edilemez. Bunun yanında projenin NFT sahiplerine ücretsiz olarak sunduğu bir dizi koleksiyon bulunmaktadır.

Yakın zamanda proje, NFT sahiplerine, ücretsiz bir biçimde inkübatör airdrop’u dağıttı. Bu inkübatörü kullanan kullanıcılar, Frens’lerinin evrilerek farklı özellikler kazandığı yeni NFT’ler elde etti. Bunun yanında projenin bir UFO projesi de bulunmaktadır. UFO’lar da inkübatörler gibi ücretsiz bir biçimde elde edilebiliyor. NFT sahipleri, UFO’larını basmadan önce, 100’den fazla özellik arasından seçim yaparak uzay gemilerini özelleştirebiliyor. UFO’lar, oyun ve FREN token kazanma gibi konularda kullanıcılara çeşitli avantajlar sağlıyor.

Alien Frens nasıl alınır?

Alien Frens, Ethereum tabanlı popüler NFT pazarı OpenSea üzerinden ETH ile satın alınabilmektedir. Bununla birlikte ETH, üçüncü taraf kripto para borsalarında mevcuttur ve fiat para karşılığında elde edilebilmektedir. ETH sahipleri, varlıklarını MetaMask vb. Ethereum cüzdanlarına aktarıp, bu cüzdanları OpenSea hesaplarına bağlayarak Frens’leri satın alabilmektedir. Ayrıca koleksiyon, yazının yazıldığı sırada koleksiyon, 6.9 bin sahip ile 0,955 ETH civarında bir taban fiyatına sahipti.

Benzer Yazılar

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...

NFTEA, Dünya Kupası NFT Platformunu Başlattı!

Web3 tabanlı, NFT "Çay Evi" olan NFTEA, Dünya Kupası...