Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Agent1- Morphing NFT Nedir?

Paylaş

Agent1- Morphing NFT, görsellerini sahiplerinin eylemlerine ve cüzdan içeriklerine göre oluşturan bir GameFi NFT’dir. Her ticaret ve işlemlerde polimorflaşıp büyüdüğünden oynamanıza, inşa etmenize ve kazanmanıza imkan tanımaktadır. Agent1- Morphing NFT Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak bu makalemizde cevap vereceğiz.

Agent1- Morphing NFT Nedir?

Sotheby’s, HTC, Sony Music’le yapılan işbirlikleriyle, sahiplerin Super Agent1’ler oluşturmak üzere birleştirmesiyle sınırlı 10.001 vardır. Her sahip bir yatırımcıdır ve erken erişimle oynanabilen Metaverse Game, Moonlanders.game’e erişim kazanmaktadır. Projeye, NFT’lere ve topluluğa değer katan haftalık geliştirme ve güncellemelerle her daim yeşil bir projedir. Kripto alanları boyunca uyumluluğu artırmak için diğer zincirlerdeki parçalarla beraber ana ETH zincirinde çalışmaktadır.

Proje, yenilikçi ve ödüllendirici deneyimler sağlar. Uzaydaki NFT sahipleriyle beraber büyümek ve gelişmek için belgelenen ve açıklanan 2022-2026 için devam eden bir yol haritasına sahip olmaktadır. HTC VR cihazları, ETH, nakit ödüller de dahil olmak üzere 10.000 ABD Doları değerinden fazla ödül dağıtılmıştır.

Nasıl Çalışır?

Projede her Ajan1 (çiftler halinde gelirler), kendi davranışına ve güçlü yönlerine sahip olmaktadır. Hepsi, rastgele oluşturulan özelliklerle benzersizdir. Özellikle Polimorfik Aracı1 davranışlarınız, cüzdanlarınız ve işlemlerinizle değişecektir. Ayrıca yaptığınız her eylem, #Agent1, #A10001 ya da #AgentsUnite’le tweetlediğiniz/retweetlediğiniz her mesaj, yükseltme tarihine kadar projenin polimorf şeklini etkileyecektir.

Agent1- Morphing NFT Nasıl Satın Alınır?

Şu anda bu koleksiyona ilgi duyan yatırımcılar, koleksiyonun OpenSea’deki sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edebilir. Fakat koleksiyona ilgi duymakla kalmayıp koleksiyonun bir parçası olmak isteyen yatırımcıların yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır.

Bu koleksiyonu satın almak isteyen yatırımcılar, öncelikle MetaMask gibi bir dijital kripto para cüzdanına sahip olması gerekmektedir. Çünkü MetaMask cüzdanı, OpenSea’de alım-satım yapmak için kullanılması gereken cüzdanlardan biridir. Özellikle cüzdan sahibi olunduktan sonra kişiler, ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar ETH satın almalıdır. Daha sonra bu ETH’yi kripto para cüzdanına aktarılmalıdır. Özellikle ETH, NFT alımlarında en çok kullanılan kripto para birimi olmaktadır. Alınan ETH’yi cüzdanına aktaran kullanıcılar son adım olarak dijital kripto para cüzdanını OpenSea’ye bağlamalıdır. Kullanıcı bağlantı kurduktan sonra, dilediği NFT’yi seçip, satın alma işlemlerini gerçekleştirilebilmektedir.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...