Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

AFA NFT Koleksiyonu için Ethernity ile Ortak Oldu!

Paylaş

Arjantin Futbol Federasyonu, Finalissima’yı kutlamak için Ethernity ile ortaklık kurdu. Finalissima, en son Avrupa Kupası ve Copa America şampiyonu arasında gerçekleşen bir maç. Bu maç İtalya ve Arjantin arasındaki kıtalar arası bir futbol maçıdır. Maç çarşamba günü 21:45’de oynanacak. Ayrıca piyasaya sürülecek olan NFT koleksiyonu, Arjantin futbol tarihinin geçmiş ve geleceğin futbol yıldızlarını içerecek. AFA NFT koleksiyonu çok yakında piyasaya sürülecek.

AFA NFT Icons koleksiyonu, her biri Arjantin futbol tarihinin ikonik anlarını ve kahramanlarını temsil eden farklı tasarımlarda iki seriden oluşacak. İlk seri, artık aktif olmayan üç efsanevi oyuncuya saygı duruşunda bulunmakta. Diego Maradona, Claudio Caniggia, Sergio Goycochea.

İkinci seride Lionel Messi, Inter Milan forvet oyuncusu Lautaro Martinez ve orta saha oyuncusu Rodrigo De Paul yer almakta. Martinez, geçen yılki Copa America’da galibiyet golüne yardımcı olmuştu. NFT’lerin fiyatlandırma ve nadirlik seviyeleri henüz açıklanmadı. Ethernity, imzalı bir forma için bir çekiliş düzenlemektedir. Bir şanslı alıcıyı seçmek için Chainlink VRF randomizerini kullanmaktadır. AFA Icons koleksiyonunun alıcıları, bu sonbaharda Dünya Kupası’ndan önce piyasaya sürülmekte. Ve AFA’nın bir sonraki NFT koleksiyonuna erken erişim kazanacaklar.

AFA NFT ve Messiverse Bir Arada

Bu, AFA’nın Ethernity ile ikinci ortaklığıdır. AFA, milli takım Copa America’yı kazandığında bir hatıra koleksiyonu için NFT platformuyla ortaklık kurdu. Ek olarak, Ethernity, şanslı bir taraftara imzalı bir forma kazandıran “The Messiverse” adlı bir NFT serisi başlattı. “Messiverse” 75 adet dört farklı NFT çıkardı. Bunlardan en pahalısı en az 3.790 dolara satılmaktadır.

AFA, geçen yıl Socios aracılığıyla bir hayran tokeni başlattı. Platform, ortaklık aracılığıyla geçtiğimiz sezon Arjantin’in Torneo Socios adlı ana futbol turnuvasına sponsor oldu. Mart ayında Messi , dijital taraftar token uygulaması Socios ile tanıtım ve tanıtım kampanyalarında yer alması için 20 milyon dolarlık bir küresel elçilik anlaşması imzaladı.

Ancak AFA, Ocak ayında Binance ile resmi fan tokeni, isim hakları ve küresel sponsorluğu için beş yıllık bir anlaşma imzaladı. Küresel sponsorluğun yanı sıra, diğer iki hak yasal olarak münhasıran AFA ile daha önce imzalanan bir ortaklık kapsamında Socios’a verilmekte. Socios’a göre, AFA ile ortaklığın üç yıl sürmesi gerekiyordu. AFA’nın Binance ile yaptığı anlaşmaya yanıt olarak Socios, sözleşmenin ihlal edildiğini iddia etti. Ardından yasal işlem başlattı. Buna rağmen Binance, Twitter’da AFA’nın sponsoru olarak ilerlediğini duyurdu.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...