Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

AFA NFT Koleksiyonu için Ethernity ile Ortak Oldu!

Paylaş

Arjantin Futbol Federasyonu, Finalissima’yı kutlamak için Ethernity ile ortaklık kurdu. Finalissima, en son Avrupa Kupası ve Copa America şampiyonu arasında gerçekleşen bir maç. Bu maç İtalya ve Arjantin arasındaki kıtalar arası bir futbol maçıdır. Maç çarşamba günü 21:45’de oynanacak. Ayrıca piyasaya sürülecek olan NFT koleksiyonu, Arjantin futbol tarihinin geçmiş ve geleceğin futbol yıldızlarını içerecek. AFA NFT koleksiyonu çok yakında piyasaya sürülecek.

AFA NFT Icons koleksiyonu, her biri Arjantin futbol tarihinin ikonik anlarını ve kahramanlarını temsil eden farklı tasarımlarda iki seriden oluşacak. İlk seri, artık aktif olmayan üç efsanevi oyuncuya saygı duruşunda bulunmakta. Diego Maradona, Claudio Caniggia, Sergio Goycochea.

İkinci seride Lionel Messi, Inter Milan forvet oyuncusu Lautaro Martinez ve orta saha oyuncusu Rodrigo De Paul yer almakta. Martinez, geçen yılki Copa America’da galibiyet golüne yardımcı olmuştu. NFT’lerin fiyatlandırma ve nadirlik seviyeleri henüz açıklanmadı. Ethernity, imzalı bir forma için bir çekiliş düzenlemektedir. Bir şanslı alıcıyı seçmek için Chainlink VRF randomizerini kullanmaktadır. AFA Icons koleksiyonunun alıcıları, bu sonbaharda Dünya Kupası’ndan önce piyasaya sürülmekte. Ve AFA’nın bir sonraki NFT koleksiyonuna erken erişim kazanacaklar.

AFA NFT ve Messiverse Bir Arada

Bu, AFA’nın Ethernity ile ikinci ortaklığıdır. AFA, milli takım Copa America’yı kazandığında bir hatıra koleksiyonu için NFT platformuyla ortaklık kurdu. Ek olarak, Ethernity, şanslı bir taraftara imzalı bir forma kazandıran “The Messiverse” adlı bir NFT serisi başlattı. “Messiverse” 75 adet dört farklı NFT çıkardı. Bunlardan en pahalısı en az 3.790 dolara satılmaktadır.

AFA, geçen yıl Socios aracılığıyla bir hayran tokeni başlattı. Platform, ortaklık aracılığıyla geçtiğimiz sezon Arjantin’in Torneo Socios adlı ana futbol turnuvasına sponsor oldu. Mart ayında Messi , dijital taraftar token uygulaması Socios ile tanıtım ve tanıtım kampanyalarında yer alması için 20 milyon dolarlık bir küresel elçilik anlaşması imzaladı.

Ancak AFA, Ocak ayında Binance ile resmi fan tokeni, isim hakları ve küresel sponsorluğu için beş yıllık bir anlaşma imzaladı. Küresel sponsorluğun yanı sıra, diğer iki hak yasal olarak münhasıran AFA ile daha önce imzalanan bir ortaklık kapsamında Socios’a verilmekte. Socios’a göre, AFA ile ortaklığın üç yıl sürmesi gerekiyordu. AFA’nın Binance ile yaptığı anlaşmaya yanıt olarak Socios, sözleşmenin ihlal edildiğini iddia etti. Ardından yasal işlem başlattı. Buna rağmen Binance, Twitter’da AFA’nın sponsoru olarak ilerlediğini duyurdu.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...