Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

888 Inner Circle Nedir?

Paylaş

888 Inner Circle nedir? 888 Inner Circle, küresel bir NFT kulübüdür. Kulüp, sanatçıların NFT koleksiyonlarını tek bir çatı altında piyasaya süren bir koleksiyona sahiptir. Bu makalede 888 Inner Circle nedir, ne sunar ve nasıl alınır gibi merak edilen sorularının yanıtlarına erişebilirsiniz. NFXhaber olarak, sizin için hazırladık. Gelin koleksiyonu birlikte inceleyelim.

888 Inner Circle, anonim bir influencer ve NFT tasarımcısı olan 888 tarafından piyasaya sürülmüş bir NFT koleksiyonudur. Ancak çeşitli tasarımcılar, dijital sanat eserlerini bu koleksiyon üzerinde yayınlayabilmektedir. Bunun yanında Inner Circle projesi, küresel bir NFT üyelik kulübüdür. Kulübe üye olmak için ise koleksiyon içerisindeki NFT’lerden en az birine sahip olmak gerekir. İlk NFT koleksiyonlarını 2021 yılında piyasaya süren kulüp, NFT’lerin hızla tükenmesinin ardından topluluğa katılımı artırmak için yeni NFT koleksiyonları üzerinde çalışmaya başlamıştır. Koleksiyon içerisindeki tüm NFT’ler düşük gas ücreti ve daha çevre dostu imkanlar sunan Flare Blockchain üzerinde oluşturulmuştur.

Mevcut olarak kulübün Inner Circle Drops çatısı altında farklı sanatçılara ait 3 koleksiyon bulunmaktadır. Bunlar; Jason Seife, Maalavidaa ve Mig From SVS’dir. Jason Seife, halı deseni benzeri çeşitli motifler içeren ve farklı nadirlik seviyesine sahip NFT’lerden oluşur. Aslında Maalavidaa, etkileyici renklere sahip çember NFT’leridir. Mig From SVS ise, popüler NFT koleksiyonu Sneaky Vampire Syndicate’in çember temasıyla oluşturulmuş NFT’lerinden oluşmaktadır. Bu üç koleksiyon, kulübün yayınladığı ilk NFT droplarıdır. Bunun yanında sanatçı 888’in bir tweet’inin Tokenize edilmiş hali olan Genesis NFT’si bulunmaktadır. Koleksiyonların türlerine bağlı olarak her NFT sahibi kulüp içerisinde farklı üyelik kartlarına sahiptir.

888 Inner Circle ne sunmaktadır?

Genesis koleksiyonu içerisindeki 8.888 NFT 90 saniye içerisinde tükenmiştir. Ayrıca NFT’yi satın alan kullanıcılar, kulübün sahipleri arasına katılıp platin üyelik edinmiştir. Bunun ardından topluluk, daha çok insanın kulübe katılması gerektiğine karar verdi ve yeni NFT koleksiyonları üzerinde çalışmaya başladı. Bu yeni üyelik NFT’leri ilk NFT droplarına göre daha uygun fiyatlı olarak 8 Şubat 2022 tarihinde başlatılmıştır. Proje, yeni NFT’leri 8 alan olarak tanımladı ve bu alanların her birinin koruyucusu olduğunu açıkladı. Bu koruyucular arasında Gala Games, Origin, Jadu, Paris Hilton, Recur, Yat ve Flare Blok bulunmaktadır. 8. muhafız henüz bilinmiyor. Bununla birlikte yeni NFT’leri edinen kişiler altın üyelik elde ederek kulübe katılım sağlayabilecek. Kulübün üyeleri, NFT sanatçılarının olduğu bir topluluğa katılımın yanı sıra, yeni çıkan NFT droplarına ön erişim gibi çeşitli avantajlar elde etmektedir.

Inner Circle nasıl alınır?

888 Inner Circle, OpenSea gibi NFT pazarları aracılığıyla satın alınabilmektedir. OpenSea üzerinden NFT alımı için yeterli miktarda ETH’ye sahip olmak gerekir. Bununla birlikte ETH ise kripto para borsaları (Binance, FTX, Bitci vb.) üzerinden satın alınabilmektedir. Satın aldıkları ETH’leri MetaMask cüzdanına aktaran kullanıcılar, cüzdanlarını OpenSea hesaplarına bağlayarak Inner Circle NFT’leri edinebilmektedir.

Benzer Yazılar

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...

NFTEA, Dünya Kupası NFT Platformunu Başlattı!

Web3 tabanlı, NFT "Çay Evi" olan NFTEA, Dünya Kupası...