Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

5 Milyon Cardano NFT Ağa Geçiş Yaptı

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Cardano ağı şimdi beş milyondan fazla NFT’nin basıldığını gördü. Pool.pm verilerine dayanarak, Cardano blok zincirinde yayınlanan yerel varlıkların miktarı şu anda 54.831 farklı para basma stratejisiyle 5.019.030’dur. Cardano’da 5 milyondan fazla yerli yatırım basılmakta. Cardano blok zinciri, özel tokenları yerel olarak üretebilmekte. Ayrıca bunlarla bağlantı kurabilmekte ve atlayabilmekte. Yerli, sahiplerinin bu özel yatırımlara, karmaşık anlaşmalar yapmadan, kutudan çıktığı anda bağlanabileceğini gösteriyor. Verilen bilgilere bakınca Cardano NFT ağı hızla büyümeye devam ettiği görülmekte.

2020’de Cardano yapımcısı Charles Hoskinson, Cardano ekosisteminin “yüzlerce yatırım, binlerce uygulama, tonlarca büyüleyici program ve çok sayıda farklı ve fayda” olabileceği için gelişme göreceğini öngördü. Hoskinson, yatırımcıların Cardano ağında aranılan her şeyin bulunabileceğine inanmakta. Bu yüzden Cardano’yu gelecekte birçok kripto paranın önünde görmekte. Cardano’nun şu an için en büyük rakibi kripto alanında ETH. Fakat NFT sektörü içerisinde hem SOL hem ETH en ciddi rakipleri. Bu alanda da Cardano NFT diğer rakiplerinden çok sonra çıkış yapmasına karşılık hızla büyümeye devam etmekte.

Cardano NFT Ağı Giderek Büyüyor

Yabancı kaynaklardan tarafından yakın zamanda belgelendiği üzere, Hoskinson 2020 öngörüsünü yeniden değerlendirdi. Ayrıca tahminin ortaya çıktığını söyleyen bir analiste yanıt verirken Cardano’ya milyonlarca yatırım yapıldığını belirtilmekte. Messari’den gelen son verilere göre Cardano, 24 saatlik ayarlanmış en büyük pazarlama yüzdesi göstermekte. Pazarlama tutarı, yalnızca büyük ölçüde önemli olan pazarlamaları ayırmak için iyi bir yol olarka görülmekte. Cardano, ayarlanmış pazarlama miktarlarında Bitcoin ve Litecoin gibi lider kripto para birimlerini 24 saatlik 9,15 milyar dolarlık bir miktarla geride bıraktı. Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Cardano’dan “Hayalet Zincir” olarak bahseden bir analiste tepki verirken kısa süre önce bu satırı paylaştı.

Piyasalarda yaşanan büyük dalgalanmalar Cardano’yu görece daha az etkilemekte. Çünkü Cardano çoklu yatırım fırsatı ile yatırımcıları üzerine çekmekte. Bunun dışında yatırım yaparken araştırma yapmayı asla ihmal etmemeniz gerekmektedir. Günümüzde birçok proje ciddi değer kayıpları yaşamakta. Bunların en yakın örneği; BAYC, MAYC olarak görülmekte.

Benzer Yazılar

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...

NFTEA, Dünya Kupası NFT Platformunu Başlattı!

Web3 tabanlı, NFT "Çay Evi" olan NFTEA, Dünya Kupası...