Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

3Landers Biomes NFT Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Paylaş

3Landers Biomes NFT hayranları artık daha mutlu. Artık sadece bir Adventure Bag NFT yakarak 3Landers Biomes’un bir parçasına sahip olabilirsiniz. Maceranın bir sonraki aşamasının bir parçası olarak bu Biyomlar, 3Landers’ın gelecekte değerli kaynakları toplaması için önemli erişim noktaları olarak hizmet edecek.

3Landers Biome’unuzu talep etmediyseniz endişelenmeyin! Talep dönemi, 5 Mayıs saat 10:00 EST’den başlayarak en az bir hafta sürecektir. En iyi yanı, bu Biyomları talep etmek için bir 3Lander NFT’ye sahip olmanıza bile gerek olmamasıdır. Daha fazlasını öğrenmek için NFXHaber okumaya devam edin!

3Landers Biomes NFT nedir?

İlk olarak, 3Landers NFT VE ne olduğunu bilmeden 3Landers Biomes hakkında konuşamayız. Kısacası 3Landers, Ethereum blok zincirinde yaşayan 10 bin sevimli karaktere sahip bir NFT koleksiyonudur.

Her 3Lander, 3Land adlı bir fantezi dünyasında cesur bir maceracıdır. Özetlemek gerekirse, 12 tür 3Lander vardır:

 • Human
 • Ape
 • 3L-Bot
 • Sealander
 • Spirit
 • Zombie
 • Golem
 • Cyborg
 • Alien
 • Devil
 • Meltie
 • Bubble

Bu yıl Şubat ayında lansmanından bu yana proje, NFT topluluğu arasında büyük başarı elde etti. Makalenin yazıldığı sırada, koleksiyon halihazırda toplam 32 bin ETH hacminin el değiştirdiğini gördü. Şimdi ekip, 3Landers Biyomlarını tanıtarak projenin bir sonraki aşamasına geçmeye hazır.

Kaynak: 3Landers.

Özünde, 3Landers Biyomları, 3Land’in bilinen en uzak bölgesindeki gizli kara NFT’leridir. Ayrıca bu NFT topraklarının kesin miktarı bilinmemekle birlikte, her Biyom zengin miktarda doğal kaynak içerecektir. Dahası, bu kaynaklar gelecekte 3Landers’ın maceraları için gerekli olacak. Ve bu Biyomlardan birini elde etmek için bir Adventure Bag NFT yakmanız gerekecek.

Belirtildiği gibi, bir Biyom talep etmek için bir Macera Çantası NFT yakmanız gerekecek. Ancak Macera Çantasını yakmak için herhangi bir 3Lander NFT’yi tutmanıza gerek yok. 5 Mayıs saat 10:00 EST’den başlayarak, bu Biyomları talep etmek için bir haftadan fazla zamanınız olacak. Talep sürecinin şu anda 3Landers’ın resmi web sitesinde gerçekleştiğini unutmayın.

Son olarak, her zaman 3Landers NFT ekosisteminin bir parçası olmak isterseniz, bu Biome NFT’leri kaçırmadığınızdan emin olun. 3Landers’ın resmi Discord’una katılabilir ve en son güncellemeler için resmi Twitter hesabını takip edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...