Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

3Landers Biomes NFT Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Paylaş

3Landers Biomes NFT hayranları artık daha mutlu. Artık sadece bir Adventure Bag NFT yakarak 3Landers Biomes’un bir parçasına sahip olabilirsiniz. Maceranın bir sonraki aşamasının bir parçası olarak bu Biyomlar, 3Landers’ın gelecekte değerli kaynakları toplaması için önemli erişim noktaları olarak hizmet edecek.

3Landers Biome’unuzu talep etmediyseniz endişelenmeyin! Talep dönemi, 5 Mayıs saat 10:00 EST’den başlayarak en az bir hafta sürecektir. En iyi yanı, bu Biyomları talep etmek için bir 3Lander NFT’ye sahip olmanıza bile gerek olmamasıdır. Daha fazlasını öğrenmek için NFXHaber okumaya devam edin!

3Landers Biomes NFT nedir?

İlk olarak, 3Landers NFT VE ne olduğunu bilmeden 3Landers Biomes hakkında konuşamayız. Kısacası 3Landers, Ethereum blok zincirinde yaşayan 10 bin sevimli karaktere sahip bir NFT koleksiyonudur.

Her 3Lander, 3Land adlı bir fantezi dünyasında cesur bir maceracıdır. Özetlemek gerekirse, 12 tür 3Lander vardır:

 • Human
 • Ape
 • 3L-Bot
 • Sealander
 • Spirit
 • Zombie
 • Golem
 • Cyborg
 • Alien
 • Devil
 • Meltie
 • Bubble

Bu yıl Şubat ayında lansmanından bu yana proje, NFT topluluğu arasında büyük başarı elde etti. Makalenin yazıldığı sırada, koleksiyon halihazırda toplam 32 bin ETH hacminin el değiştirdiğini gördü. Şimdi ekip, 3Landers Biyomlarını tanıtarak projenin bir sonraki aşamasına geçmeye hazır.

Kaynak: 3Landers.

Özünde, 3Landers Biyomları, 3Land’in bilinen en uzak bölgesindeki gizli kara NFT’leridir. Ayrıca bu NFT topraklarının kesin miktarı bilinmemekle birlikte, her Biyom zengin miktarda doğal kaynak içerecektir. Dahası, bu kaynaklar gelecekte 3Landers’ın maceraları için gerekli olacak. Ve bu Biyomlardan birini elde etmek için bir Adventure Bag NFT yakmanız gerekecek.

Belirtildiği gibi, bir Biyom talep etmek için bir Macera Çantası NFT yakmanız gerekecek. Ancak Macera Çantasını yakmak için herhangi bir 3Lander NFT’yi tutmanıza gerek yok. 5 Mayıs saat 10:00 EST’den başlayarak, bu Biyomları talep etmek için bir haftadan fazla zamanınız olacak. Talep sürecinin şu anda 3Landers’ın resmi web sitesinde gerçekleştiğini unutmayın.

Son olarak, her zaman 3Landers NFT ekosisteminin bir parçası olmak isterseniz, bu Biome NFT’leri kaçırmadığınızdan emin olun. 3Landers’ın resmi Discord’una katılabilir ve en son güncellemeler için resmi Twitter hesabını takip edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...

NFTEA, Dünya Kupası NFT Platformunu Başlattı!

Web3 tabanlı, NFT "Çay Evi" olan NFTEA, Dünya Kupası...