Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

3iQ Corp Metaverse Voxels’de Sanal Merkez Açtı

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Bu sektöre katılan her bir dev ise yeni bir inavasyon yaratma çabasında. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Dijital varlık fonu yöneticisi 3iQ Corp., merkezlerini Voxels’teki (eski adıyla Cryptovoxels) metaverse’de açtıklarını duyurdu. Hatta 3iQ Corp Metaverse de yeni karargahı, metaverse’deki en eski şehirlerden biri olan Voxels’ ‘Roma’da bulunuyor. Modern bina, ziyaretçileri kripto para birimi ve NFT’ler gibi dijital varlıklar konusunda eğitecek. Araştırma ve bilgiyi paylaşmak için markayı sergilemek ve metaverse’de bir yer açmak içindir. Buna ek olarak, Genel Merkez çalışanların buluşmasına ve metaverse tabanlı etkinliklere yapmasına izin verecek.

Karargahlarında birçok ilginç özellik olacak. Bunlardan bazıları bir NFT koleksiyon sergisi, bir çatı havuzu ve salon alanları içerir. Bunun yanı sıra, konukların Ethereum cüzdanları aracılığıyla bir ziyaretçi defteri. Ziyaretçiler ayrıca giyilebilir cihazları da deneyebilir. 3iQ Corp Metaverse sektörüne giren şirketler arasında teknolojiye en çok ilgi gösterenlerden biri olarak görülmekte.

3iQ Corp Metaverse ve Voxels

Corp şirketi, yatırımcıların sürekli büyüyen dijital varlık alanında gezinmelerine ve anlamalarına yardımcı olan Kanada’nın en büyük dijital varlık fonu yöneticisidir. Ayrıca yatırım çözümleri, kripto para birimlerine maruz kalma sağlar.

Kamuya açık bir bitcoin yatırım fonu ve bir kamu Ether fonu sunan ilk Kanadalı fon yöneticisiydi ve şu anda yönetim altında 2,5 milyar C$’dan fazla varlığa sahip.

Şirket, bir metaverse genel merkezi inşa etmenin yolculuğunda önemli bir adım olduğunu düşünmekte. Müşteriler veya müşterilerle ilişkiler kurmak için bir yere sahip olmak ve bir şirketin meta veri deposunun dünya çapındaki doğasına dayalı olarak yeni insanlara ve pazarlara ulaşmasına izin vermek pek çok faydayı içerir.

Birçok şirket , kripto para birimi ve NFT girişimlerini geliştirmek için yeni evlerini metaverse’de yaptı. Decentraland ve The Sandbox, endüstrinin büyük bir yüzdesini kaplamakta. Voxels gibi diğer metaverse platformları kendilerini uzayda büyük isimler olarak kanıtlıyor. NFT ve kripto paralarda yatırım yaparken detaylı araştırma yapmak gerekmekte. Araştırma yapmak sizi ve yatırım yaptığınız parayı korumanıza fayda sağlar.

Benzer Yazılar

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...

Walmart, Pudgy Penguins Oyuncaklarıyla Yenilikçi Bir Adım Atıyor

Walmart, Web3 alanında attığı adımlarla dikkat çekmeye devam ediyor....

Büyük Şirketler NFT’lerin Yükselişini Kurtarabilir Mi?

Birçok büyük şirket, değerlerinin düşüşüne rağmen hala NFT'lere büyük...

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...