Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

2022 Yılında En Çok Oynanması Beklenen NFT Oyunları

Paylaş

NFT’ler son dönemde oldukça popüler ve bu trendin yakın zamanda azalacağına dair bir işaret yok. Alanı daha heyecanlı bir hale getirmek için geliştiriciler, NFT oyunları üzerinde çalışıyor. Axie Infinity, hiç şüphesiz NFT oyun alanının 2021’deki yıldızıydı. Ancak 2022’de, NFT oyun piyasasını bazı yeni isimlerin devraldığını görmemiz mümkün. Öyleyse, yeni oyunlara hızlı bir şekilde başlamamız için, 2022’de çıkacak bazı NFT oyunlarına göz atalım!

2022’de popüler olması beklenen NFT oyunları

Yılın neredeyse yarısı sona erdi bile. Ancak bu, yeni oyunların yayınlanması için hala çok zaman olduğu anlamına geliyor. Ayrıca, hepimizin bu oyunların tadını çıkarması için daha fazla zaman olduğunu da gösteriyor. İşte favorilerinize eklemek isteyeceğiniz en popüler NFT oyunları listesi! NFXhaber olarak, sizin için derledik.

1. NFT oyunları: Star Atlas

Star Atlas, tüm NFT oyunlarını sonlandıran NFT oyunudur. Bu devasa Metaverse’yi uzay araçları, dünyalar ve kaynaklar satın alarak keşfedebilirsiniz. En karmaşık şekilde yazılmış hikayelerden birinde insanlar, Star Atlas’ı gerçek hayatta medeniyeti yeniden inşa etme rehberi olarak görüyorlar. Bunun gibi incelemelere göre Star Atlas, kesinlikle göz atmanız gereken NFT oyunları arasında yer alıyor.

NFT oyunları: Star Atlas

2. Battle of Guardians

Battle of Guardians, Solana blok zincirine dayalı bir oyna-kazan (P2E) NFT dövüş oyunudur. Oyun içi ücretlerin düşük olması bu NFT oyununu daha heyecanlı kılıyor. NFT’nizi yükseltme ve oyundaki en güçlü karakter olma şansınız da var. Bunun için diğer oyunculara karşı, çoklu savaşlara katılıyorsunuz. Battle of Guardians, şüphesiz 2022’nin NFT oyunları arasında dikkat çekiyor.

Battle of Guardians

3. NFT oyunları: RaceFi

RaceFi, diğer oyuncularla eğlenceli yarış oyunlarına katılarak ödüller kazanabileceğiniz yeni piyasaya sürülen bir metaverse platformudur. Arabalarınızı seçin, gaz verin ve dünyanın gördüğü en hızlı Metaverse’te diğer oyuncularla yarışın. Destansı NFT’ler ve koleksiyonlar kazanma şansı için bilgisayara veya diğer oyunculara karşı oynayın!

NFT oyunları: RaceFi

4. Rainmaker

Rainmaker, bir kuruş riske atmadan zengin olmanızı sağlayan bir fantezi hisse senedi alım-satım oyunudur. Hisse ticareti karşılığında, destansı kripto ödülleri kazanırsınız. En değişken varlıklarda uzun ya da eksik gidiyor olun, haberlerdeki söylentilerden sonuna kadar yararlanarak kazanabileceğiniz çok sayıda kripto ödülü var.

Rainmaker

5.Polygonum

Polygonum, ödüllerinizi nakit olarak satabileceğiniz kendi NFT pazarıyla birlikte gelen, platformlar arası bir DeFi oyunudur. Çelik gibi sinirlerin var mı? Zafer dalgalarını %9,000 getiri elde etmek için %400’lük çöküşün üstesinden gelebilir misin? Yanıtınız evet ise, Polygonum, NFT oyunları arasında tam size göre olan oyun.

Polygonum

6. Mines of Dalarnia

Mines of Dalarnia, dünyayı kurtarmak ve yol boyunca bazı NFT’ler kazanmak için sizi bir fantezi dünyasına gönderen, oynaması ücretsiz bir NFT oyunudur. Karakterinizi seçin ve maceranıza başlamak için madenlere gidin. Altın ve pırlanta mı yoksa kömür mü toplayacaksınız? Her iki durumda da her ikisi de entegre pazarda satabileceğiniz ve servetinizi kazanabileceğiniz güçlü kaynaklar.

Mines of Dalarnia

7. NFT oyunları: The Sandbox

Sandbox, Animoca’nın eğlence, macera ve oyunlarla dolu, popüler P2E Metaverse’sidir. Bununla birlikte, the Sandbox’ın Alpha 2. Sezonu, Metaverse’ye daha fazla aksiyon ve macera getirecek. Yeni görevler, konumlar, grafik güncellemeleri ve daha fazlasıyla The Sandbox, şüphesiz en heyecan verici NFT oyunları arasında yer alıyor.

Popüler NFT oyunları: The Sandbox

8. Phantom Galaxies

Phantom Galaxies, bazı düzgün NFT’leri kazanmanızı sağlıyor. Ayrıca, servetinizi artırmak için bunları entegre pazarda satma şansını da size veriyor. Bir uzay ulusuna katılın. Bunun ardından, imparatorluğunuzu kurun ve düşmanlarınızı yenin. Böylece, sonraki savaşı kazanmanıza yardımcı olacak bir sürü NFT, koleksiyon ve güçlendirme kazanın. Phantom Galaxies, yüksek potansiyelli NFT oyunları arasında güçlü bir konumda.

Phantom Galaxies

9. Illuvium

Nadir NFT’ler olan efsanevi canavarları avlamak ve yakalamak için bu destansı açık dünya RPG’sini keşfedin. Her yaratık, bu yabancı dünyanın arka planının bir bölümünü ortaya çıkaracak. Ayrıca, size neler olduğu ve gezegeni yeniden inşa etmeye nasıl yardımcı olabileceğiniz konusunda daha fazla bilgi verecek. Illuvium, NFT oyunları kategorisinde gözleri üstüne çekiyor.

Illuvium

10. Thunder Lands

Bir çapraz RPG-strateji oyunu olan Thunder Lands, Unreal Engine 4’e dayanıyor. Ayrıca bu oyun, bazı düzgün NFT’ler elde etmek için savaşmanıza izin veriyor. Güç, kaynaklar ve hakimiyet için hiç bitmeyen bir mücadeleye katılın ve heyecan verici ve karanlık fantezi NFT oyununa dalın. Meydan okumaya hazır mısın? Kesinlikle çok fazla azim ve kararlılık gerektirir!

Thunder Lands

11. MetaWars

İmparatorluğunuzu kurmak ve düşman gruplarını alt ederek NFT’ler kazanmak için MetaWars’ta alanı keşfedin. Bu çarpıcı Blockchain tabanlı MMO’da tüm galaksileri kazanma şansı için ulusunuzu silahlandırın. Bu amaçla, uzay aracı satın alın ve onları savaşa yönlendirin. Savaşı kazan ve galaksi senin olsun. Tüm bu öğeler nedeniyle MetaWars, NFT oyunları listemizde önemli bir yere sahip.

MetaWars

12. Sipher

Sipher, arena savaşlarına katılarak NFT’leri toplamanıza ve ardından bunları entegre pazar yeri aracılığıyla satmanıza olanak tanıyan sıradan bir fantezi dövüş oyunudur. Savaşmak senin tarzın değilse, uçsuz bucaksız toprakları keşfedersin ve bir metaverse avcı toplayıcı yaşam tarzı yaşarsın. Bunun sonucunda, tüm kaynaklar üzerindeki kontrolünle büyük bir güç konumuna yükselirsin.

Sipher

13. NFT oyunları: Idle Cyber

Idle oyunlarını seviyorsanız, Idle Cyber ​​size uygun olan NFT oyna-kazan oyunudur. Koleksiyonunuz için boşta kalın ve NFT’ler kazanın. Bunun yanında, NFT’leri entegre pazarda satarak servetinizi artırın. Bu boşta savunma oyunu, etrafındaki en havalı grafiklerden bazılarına sahiptir. Ayrıca bu, oyunda geçirdiğiniz zamanı eşsiz kılar. Üssünüzün cyborg saldırılarına dayanabilmesi için savunmanızı geliştirin ve isyana katılın. Buna göre Idle Cyber, NFT oyunları listemizde farklı bir konumda yer alıyor.

NFT oyunları: Idle Cyber

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...